Diamenty Forbesa 2023 - należy do nas

Tom-Ener działa na rynku energetycznym od 2010 roku i w ostatnich latach potwierdził swoją pozycję jako godna zaufania firma.

W wypowiedzi prezesa można wprost zauważyć, że firma jest gotowa na przemiany, które nadejdą w sektorze energetyki w ciągu kilku lat.

Pełen artykuł jest dostępny pod adresem: Diamenty Forbesa - TOM-ENER: OZE wskazuje kierunek podążania świata

Nasza Spółka została założona przez Patrycję i Marcina Tomys, którzy specjalizują się w dostarczaniu energii elektrycznej i paliwa gazowego, przeprowadzaniu audytów energetycznych oraz realizacji różnego rodzaju projektów energetycznych i elektrycznych.

Spółka wprowadziła się na rynek fotowoltaiki jeszcze przed jego rosnącym zainteresowaniem i boomem na moduły solarne. Jednym z unikalnych atutów naszej firmy jest kompleksowe podejście do obsługi klienta, obejmujące nie tylko podpisanie umowy na usługi, ale także przejęcie wszelkich formalności oraz przeprowadzenie indywidualnej i szczegółowej analizy potrzeb klienta w celu zoptymalizowania kosztów.

W obliczu trudnych warunków rynkowych, takich jak wybuch wojny na Ukrainie i pandemia, Tom-Ener wykazał się wyjątkową siłą i niezawodnością. Pomimo niesprzyjających okoliczności, firma kontynuowała rozwój, zainwestowawszy m.in. w nowe technologie, takie jak pompy ciepła i magazyny energii.

Tom-Ener konsekwentnie kieruje swoje działania w stronę Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) i planuje rozwijanie się w tym kierunku. Firma skupia się na rozproszonej energetyce, uniezależnieniu się od operatorów energii elektrycznej, budowie pasywnych domów energooszczędnych oraz wspieraniu elektromobilności w celu redukcji śladu węglowego.

Dodatkowo, nasza firma zdobyła nagrody i certyfikaty, takie jak certyfikat "Firma Godna Zaufania", Nagroda magazynu "Businesswoman & life" za wsparcie Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, oraz Diamenty Forbesa 2023.

Zobacz więcej wpisów