Manager z własnym zespołem sprzedażowym - wysoka podstawa

Poznaj naszą ofertę pracy

TOM-ENER Sp. z o.o. specjalizuje się w kontraktowaniu energii elektrycznej i paliwa gazowego. Zatrudniamy certyfikowanych audytorów oraz fachowców z uprawnieniami do wykonywania wszelkiego rodzaju robót energetycznych i elektrycznych w tym montaż paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Działamy na rynku od 2010 roku i w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Menadżera z własnym zespołem sprzedażowym.

Zakres obowiązków:

  • realizacja zespołowych planów sprzedażowych,
  • poszukiwanie i pozyskiwanie Klientów,
  • umawianie spotkań w celu przedstawienia usług/produktów Spółki,
  • podpisywanie umów w imieniu Spółki,
  • tworzenie oraz utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami,
  • raportowanie swoich działań w systemie CRM,
  • motywowanie swojego zespołu,
  • rekrutacja, szkolenia nowych członków zespołu.

Nasze wymagania:

  • minimum trzy aktywnie sprzedające osoby, z którymi dołączysz do naszej organizacji – warunek konieczny,
  • doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie OZE),
  • kompetencje i umiejętności negocjacyjne,
  • samodzielne podejmowanie decyzji oraz dobra organizacja czasu pracy,
  • silna motywacja oraz zorientowanie na sukces,
  • otwartość, komunikatywność, inicjatywa oraz zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • własny samochód w pierwszym okresie zatrudnienia,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i ugruntowanej firmie z 12 letnim doświadczeniem energetycznym,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie,
  • wysokie wynagrodzenie zasadnicze oraz premie uzależnione od wyniku zespołu,
  • dużą niezależność (na podstawie otrzymanych uprawnień),
  • możliwość awansu oraz rozwoju dostosowanego do Twoich potrzeb,
  • wsparcie działu Call Center,
  • narzędzia pracy (telefon, iPad).