Program Poleceń w Tom-Ener

500 zł tyle gotówki przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Wystarczy, że wyślesz link do swoich znajomych, a Ci zostaną Klientami Tom-Ener. To takie proste!

Odbierz swój prezent, zanim zrobią to inni 😉

Mamy nadzieję, że cieszysz się niższymi rachunkami za energię dzięki swojemu systemowi SolarEdge.

Jeśli jesteś zadowolony/a z systemu fotowoltaicznego i masz przyjaciół, którzy również mogliby skorzystać z energii słonecznej, nasza lokalna drużyna TOM_ENER będzie bardzo chętna, aby ich obsłużyć.

Wystarczy otworzyć aplikację mySolarEdge, przejść do menu głównego i kliknąć "poleć znajomego", lub dotknąć ikony prezentu na górze ekranu, aby rozpocząć proces za pomocą swojej ulubionej aplikacji do komunikacji (Facebook Messenger, Apple iMessage, WhatsApp itp.).

Prosimy zauważyć, że nie udostępniasz danych kontaktowych swojego przyjaciela, tylko wysyłasz im zaproszenie do skorzystania z bezpłatnej wyceny instalacji fotowoltaicznej przez sprawdzoną firmę, korzystając z tej samej technologii SolarEdge, której Ty używasz.

Poleć i Zarób

Jeśli Twój przyjaciel zainstaluje system SolarEdge u nas, wypłacimy Tobie 500 zł. Możesz śledzić status swoich nagród za polecenia w aplikacji mySolarEdge. Czyż to nie wspaniałe!
 

Jeśli nie masz jeszcze aplikacji mySolarEdge, możesz ją pobrać z Apple App Store  lub z Google Play.

Użyj swoich obecnych danych do monitorowania systemu SolarEdge, aby zalogować się do aplikacji mySolarEdge, nie rejestruj się ponownie. Jeśli nie znasz swoich danych do monitorowania, prosimy o kontakt, pomożemy je ustawić.

Zobacz więcej wpisów