Fotowoltaika - więcej informacji

 • Najkorzystniejsze na rynku finansowanie fotowoltaiki

  Prowadzimy współpracę kredytową z dwoma bankami: Credit Agricole oraz BGŻ BNP Paribas. Oferujemy najkorzystniejsze na rynku oprocentowanie kredytu na fotowoltaikę: od 3% w skali roku. Nasi konsultanci zadbają o dobranie najbardziej korzystnej oferty dostosowanej do Twoich potrzeb. Występuje możliwość pokrycia całych kosztów instalacji kredytem bądź pomniejszenia kwoty kredytu o wpłatę własną. Oferujemy również opłacalny leasing w banku Millenium lub OVB. Wpłata pierwszej raty odbywa się po uruchomieniu instalacji fotowoltaicznej.

 • Zajmiemy się kompleksowo instalacją fotowoltaiczną

  Oferujemy pełną obsługę instalacji. Po kontakcie z naszym biurem umawiamy na bezpłatne spotkanie z naszym konsultantem, który przeprowadzi audyt dotyczący możliwości instalacji na budynku jak również pomoże dobrać rodzaj i ilość paneli fotowoltaicznych do zapotrzebowania na energię elektryczną. Po spotkaniu zaprezentowana zostanie oferta i możliwości finansowania. Profesjonalna ekipa montażowa dostarczy oraz zainstaluje panele słoneczne i inwerter, a następnie podłączy instalację do sieci.

  Nasza firma zadba również o wypełnienie niezbędnych dokumentów i poinformowanie obecnego dostawcy energii elektrycznej o wykonanej instalacji. Gotowy system działa bezobsługowo, a w razie ewentualnych problemów zapewniamy błyskawiczną pomoc w ich rozwiązaniu. Działanie instalacji można kontrolować samemu z poziomu aplikacji informującej o bieżącej produkcji energii elektrycznej.

 • Rozwiązania fotowoltaiczne dla domu, firmy i gospodarstwa rolnego

  Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Na bezpłatnym spotkaniu nasz konsultant zaoferuje najkorzystniejszą ofertę mając na uwadze Twoje potrzeby i możliwości. Otrzymasz doradę na temat możliwych opcji finansowania, dotacji oraz ulg podatkowych.

 • Gwarancja

  Żywotność instalacji fotowoltaicznej to nawet 35 lat. Dla Twojego spokoju i bezpieczeństwa udzielamy 25 letniej gwarancji na sprawność paneli słonecznych oraz do 25 lat gwarancji na inwerter.

 • Jakość

  Jednym z wodzących firm, z którymi współpracujemy jest SolarEdge. Jest to firma międzynarodowa, której instalacje sięgają już w ponad 130 krajach. Kładą ogromny nacisk na bezpieczeństwo twojej instalacji dzięki funkcji SafeDC oraz bezpłatnemu monitoringowi.

  SMA jest światowym liderem z zakresie technologii fotowoltaicznych i produkcji energii elektrycznej z odnawialnego źródła jakim jest słońce. Rozwiązania oparte są  na wysoce wydajnych komponentach, które najlepiej odpowiadają naszym potrzebom  i budżetowi.

  Canadian Solar to marka, której nie trzeba przedstawiać. Jest trzecią na świecie pod względem przychodów firmą fotowoltaiczną. Ponad 32GW modułów wysłanych na 6 kontynentach sprawia, że Canadian Solar to produkty z najwyższej półki stworzone przez najlepszych specjalistów.

 • Program Mój Prąd

  Ogłoszony 23 lipca b.r. projekt Ministerstwa Energii i Ministerstwa Środowiska ma na celu zwiększenie udziału źródeł odnawialnych w produkcji energii w Polsce. Skierowany jest do gospodarstw domowych i oferuje dofinansowanie do 50% kosztów całej instalacji fotowoltaicznej – nawet 5000 zł. Program obejmuje wszystkie instalacje o mocy od 2kW do 10kW. Wniosek można złożyć po instalacji licznika przez dostawcę energii elektrycznej. Dotacja nie pozbawia możliwości skorzystania z ulgi podatkowej – pomniejsza jedynie jej wartość o kwotę pokrytą przez program. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie rządowej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!